Zizu nuk e do Jamesin - Bota Sot
Zizu nuk e do Jamesin

Futboll

Zizu nuk e do Jamesin

Më: 19 janar 2020 Në ora: 15:04
Zizu nuk e do Jamesin

Zizu nuk e do Jamesin, por Reali s’do ta japë në formë huazimi,

Real Madrid nuk dëshiron ta japë James Rodriguezin në formë huazimi, raporton Marca.

Shumë klube janë duke u interesuar për kolumbianin, por Los Blancos preferojnë ta shesin 28-vjeçarin dhe të përfitojnë diçka sesa ta huazojnë.

Ai nuk preferohet nga Zinedine Zidane dhe zgjidhja më e mirë është largimi.

James ka bërë vetëm 7 paraqitje në La Liga këtë sezon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat