Mediet serbe shkruajnë për Shaqirin, ja çfarë thonë

Futboll

Mediet serbe shkruajnë për Shaqirin, ja çfarë thonë

Më: 20 janar 2020 Në ora: 22:47
Xherdan Shaqiri

Temë këto ditë padyshim është Xherdan Shaqiri dhe e ardhmja e tij tek Liverpooli.

Është Jurgen Klopp ai që ka thënë se Shaqiri nuk do të shitet, duke i dërguar një sinjal të qart Romës, skuadra e cila e dëshironte.

Sipas “Sky Italia”, Roma dëshiron ta huazojë mesfushorin nga Kosova.

Në lidhje me këtë ka shkruar edhe gazetare serbe ‘Kurir.rs’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat