Legjenda angleze, ironi me Solskajer: Po tani, a të duhet Lukaku?! - Bota Sot
Legjenda angleze, ironi me Solskajer: Po tani, a të duhet Lukaku?!

Futboll

Legjenda angleze, ironi me Solskajer: Po tani, a të duhet Lukaku?!

Më: 22 janar 2020 Në ora: 19:28
Solskajer

Paul Ince kritikon ashpër Manchester United pas lajmit se Marcus Rashford do të qëndrojë jashtë për tre muaj. Në një prononcim, ish-mesfushori i Interit, u shpreh: "Një afrim i ri në janar për United është detyrim tani. Fakti që hoqën dorë nga Haaland është edhe më qesharak, sidomos pasi pamë tri golat në debutim. Nuk e dimë nëse Martial mund të shënojë golat e Rashford, Greenëood është i jashtëzakonshëm, por është i ri dhe presioni ndikon".

"Nëse Solskjaer më përpara nuk ishte i penduar nga shitja e Romelu Lukakut, tani duhet të jetë... E hoqën pa e zëvendësuar dhe tani paguajnë faturën. Ole nuk duhet ta kishte lëshuar kurrë një sulmues si ai".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat