Juventus – Roma, formacionet zyrtare - Bota Sot
Juventus – Roma, formacionet zyrtare

Futboll

Juventus – Roma, formacionet zyrtare

Më: 22 janar 2020 Në ora: 19:51
Foto ilustrim

Juventusi dhe Roma takohen në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë.

Ndeshja do të luhet nga ora 20:45, në “Allianz Stadium” në Torino.

Këto janë formacionet zyrtare:

Juventus: Buffon; Danilo, Bonucci, Rugani, Alex Sandro; Bentancur, Pjanic, Rabiot; Douglas Costa, Ronaldo, Higuain

Roma: Pau Lopez, Florenzi, Mancini, Smalling, Kolarov, Diawara, Cristante, Cengiz, Pellegrini, Kluivert, Kalinic

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat