Te skuadra e shqiptarëve del cullak kjo bukuroshe - Bota Sot
Te skuadra e shqiptarëve del cullak kjo bukuroshe

Futboll

Te skuadra e shqiptarëve del cullak kjo bukuroshe

Nga: K. G. Më: 11 shkurt 2020 Në ora: 10:52
Ana Falki

Tri skuadra në Serie A luftojnë për titull, aktualisht Interi prinë me 54 pikë sa ka edhe Juventusi në vend të dytë dhe Lazio është në pozitën e tretë me 53 sosh pas 23 jave të zhvilluara.

Tifozet si shumë herë nuk mendojnë as dy herë kur është në pyetje përkrahja në çdo formë e skuadrës dhe që besa që të duken edhe më atraktive dalin edhe cullak apo siç thuhet nudo.  

Ana Falki është një tifoze e skuadrës së futbollit Lazio nga Roma dhe pavarësisht sa vjeç është, shihet me fotografitë e saja,  e zhveshur, pjesët intime të së cilës janë kryesisht të mbuluara me shall. 

Image

Pas fitores së Lazios (1:0) ndaj Parma,  ajo bëri disa foto.

Kjo tifozë është 47 vjeçe! 

Image

Ndryshe në Lazio, është reprezentuesi i Shqipërisë, portieri Thomas Strakosha dhe drejtor sportiv është Igli Tare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat