PSG merr një lajm të mirë para ndeshjes me Dortmund në L.K - Bota Sot
PSG merr një lajm të mirë para ndeshjes me Dortmund në L.K

Futboll

PSG merr një lajm të mirë para ndeshjes me Dortmund në L.K

Më: 14 shkurt 2020 Në ora: 12:47
Neymar

Të mërkurën e kaluar, trajneri Thomas Tuchel kishte hedhur dyshime rreth rikthimit të Neymar për ndeshjen e Ligës së Kampionëve.

“Nuk mund të them njëqind për qind se mund të luajë kundër Dortmundit”, kishte deklaruar Tuchel.

Sot (e premte), gazeta franceze L’Equipe raporton se braziliani do të rikuperohet dhe do të jetë i disponueshëm për trajnerin Tuchel për sfidën kundër Dortmund.

Neymar tashmë ka humbur tri ndeshje pasi është lënduar më 1 shkurt në ndeshjen mes PSG dhe Montpellier.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat