Juventus – Brescia, Ronaldo nuk përfshihet në skuadër - Bota Sot
Juventus – Brescia, Ronaldo nuk përfshihet në skuadër

Futboll

Juventus – Brescia, Ronaldo nuk përfshihet në skuadër

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 15:04
Foto ilustrim

Juventus luan para tifozëve të vet, në kuadër të xhiros së 24-të në Serie A.

Brescia do të jetë kundërshtari i radhës për juventinët, të cilët do të luajnë pa shërbimet e Cristiano Ronaldo, dhe shihet si favorite për tri pikët.

Ndeshja mes dy skuadrave luhet me fillim nga ora 15:00.

Juventus: Szczesny; Danilo, Rugani, Bonucci, Alex Sandro; Ramsey, Bentancur, Rabiot; Cuadrado, Higuain, Dybala

Brescia: Alfonso; Sabelli, Mateju, Chancellor, Martella; Bisoli, Dessena, Bjarnason; Zmrhal; Aye, Balotelli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat