Nuhiu: Çunat besuan dhe lanë shpirtin në fushë - Bota Sot
Nuhiu: Çunat besuan dhe lanë shpirtin në fushë

Futboll

Nuhiu: Çunat besuan dhe lanë shpirtin në fushë

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 15:40
Nuhiu: Çunat besuan dhe lanë shpirtin në fushë

Drita ka fituar derbin e madh të Gjilanit, ndaj rivalit me po këtë emër me rezultat 2:0.

Pas ndeshjes, trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu tha se ndeshja u fitua me plot meritë.

“Sot pamë një ndeshje të Superligës, pati gjithçka, raste, shtylla dhe fituam ndeshjen me plotë meritë.

Ishim të kujdesshëm me topa të lartë, i kemi mbyllur mirë, na kanë rrezikuar me shtyllat nga goditjet standarde, krijuam dhe në pjesën e parë.

Çunat besuan dhe lanë shpirtin në fushë për të marrë këtë fitore. Tifozët bënë spektakël në tribuna”, tha pas ndeshjes Nuhiu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat