Formacionet zyrtare: Arsenal – Newcastle - Bota Sot
Formacionet zyrtare: Arsenal – Newcastle

Futboll

Formacionet zyrtare: Arsenal – Newcastle

Më: 16 shkurt 2020 Në ora: 16:38
Foto ilustrim

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Arsenal – Newcastle.

Të dyja ekipet kanë pikë të barabarta në tabelë (31), dhe renditen në pozitat 11, respektivisht 12.

Më poshtë formacionet zyrtare të të dyja ekipeve, derisa takimi fillon në orën 17:30.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat