Ky është urimi i Lorik Canës për 12 vjetorin e Pavarësisë - Bota Sot
Ky është urimi i Lorik Canës për 12 vjetorin e Pavarësisë

Futboll

Ky është urimi i Lorik Canës për 12 vjetorin e Pavarësisë

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 10:53
Lorik Cana

Kosova feston sot 12 vjetorin e Pavarësisë.

Shteti më i ri në Evropë kishte shpallur pavarësinë e tij më 17 shkurt të vitit 2008.

Legjenda shqiptare e futbollit, Lorik Cana ka uruar këtë përvjetor përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urime KOSOVË 12 vjetorin e Pavarësisë 🇽🇰 ❤️🇦🇱🦅

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

“Urime KOSOVË 12 vjetorin e Pavarësisë”, ka shkruar gjakovari, derisa ka postuar një fotografi të flamurit kombëtar dhe atij shtetëror të Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat