“Efekti Milot”- Werderi uron 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës - Bota Sot
“Efekti Milot”- Werderi uron 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Futboll

“Efekti Milot”- Werderi uron 12 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 15:13
Milot Rashica

Edhe skuadra e Milot Rashicës, Werder Bremen ka uruar qytetarët e Kosovës për 12 vjetorin e Pavarësisë.

Skuadra gjermane, përmes profilit të tyre zyrtare në “Facebook”, ka zgjedhur fotografinë e Rashicës që ta urojë Pavarësinë e Kosovës.

Rashica fotografin që Werderi e postoj pak minuta më parë e kishte te llogaria e tij para një ore.

Kujtojmë se ky nuk është gjesti i vetëm që skuadra e Werderit e lavdëron dhe e përkrah Rashicën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat