Chelsea i ofron 25 milionë euro për Vecinon - Bota Sot
Chelsea i ofron 25 milionë euro për Vecinon

Futboll

Chelsea i ofron 25 milionë euro për Vecinon

Më: 17 shkurt 2020 Në ora: 15:48
Vecino

Londinezët e kërkojnë me ngulm mesfushorin e Interit, të cilin e pëlqen edhe klubi tjetër anglez, Everton

Chelsea është mjaft e interesuar për mesfushorin e Interit, Matias Vecino.

Lajmin e ka bërë të ditur mediumi britanik “Express”.

“Blues” e kanë përgatitur një ofertë prej 25 milionë eurosh për futbollistin uruguaian.

Për mesfushorin kualitativ, interesim ka shfaqur edhe klubi tjetër anglez, Everton.

28 vjeçari po luan rregullisht tek Interi dhe kishte arritur të shënonte gol në derbi me Milanin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat