Zbulohet plani i Inter për yllin e Man Utd - Bota Sot
Zbulohet plani i Inter për yllin e Man Utd

Futboll

Zbulohet plani i Inter për yllin e Man Utd

Më: 18 shkurt 2020 Në ora: 07:30
Tahith Chong

Mediet italiane kanë zbuluar planin e skuadrës së Inter, për yllin e Manchester United, Tahith Chong.

Chong vazhdon të jetë emri në listën e dëshirave të Inter. Skuadra ‘Zikaltër’ synon transferimin e lojtarit gjatë merkatos së verës.

Thuhet se Inter janë afër marrëveshjes me Manchester United, për kartonin e lojtarit.

Mediet italiane shkruajnë se Inter do ta dërgojë lojtarin në huazim te skuadra e Sassuolo ose Parma, gjatë sezonit tjetër.

Kontrata e Chong me United skadon në fund të këtij sezoni, dhe talenti premtues nuk do të vazhdojë aventurën në ‘Old Trafford’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat