Deklaratat e fundit të Messit, Setien reagon: Nuk jam dakord me të! - Bota Sot
Deklaratat e fundit të Messit, Setien reagon: Nuk jam dakord me të!

Futboll

Deklaratat e fundit të Messit, Setien reagon: Nuk jam dakord me të!

Më: 21 shkurt 2020 Në ora: 13:55
Lionel Messi

Lionel Messi bëri jo pak zhurmë së fundmi, teksa në një intervistë deklaroi se nuk e sheh Barcelonën si një ndër favoritët për të fituar Champions League. Lidhur me këtë deklaratë të dhënë nga argjentinasi, ka reaguar trajneri Setien.

Numri një i stolit katalanas në konferencën për shtyp përpara ndeshjes me Eibar, u shpreh: “Janë disa gjëra që pajtohem, por në disa të tjera nuk jam dakord me Messin. Është e vërtetë që në Champions League nuk të lejohen gabimet.

Sidoqoftë, ne po përmirësohemi dhe po e rrisim nivelin, kështu që mund të përballemi me të gjitha ekipet”, përfundoi Setien.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat