Blerja më e re e Barcelonës me koment epik për Messin - Bota Sot
Blerja më e re e Barcelonës me koment epik për Messin

Futboll

Blerja më e re e Barcelonës me koment epik për Messin

Më: 22 shkurt 2020 Në ora: 18:55
Messi dhe Braithwaite

Barcelona e ka demoluar Eibarin në “Camp Nou” me rezultatin 5:0 në kuadër të xhiros së 25-të në La Liga.

Njeriu i ndeshjes pa asnjë diskutim ishte Lionel Messi që shënoi katër gola ndërsa të fundit Arthur.

Në këtë fitore debutim bëri Martin Braithwaite.

Braithëaite, transferi urgjent i Barcelonës, kurse pas  ndeshjes, ish-sulmuesi i Leganesit tha se s’do t’i laj rrobat sepse përqafova Messin, në intervistat pas ndeshjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat