Idrizi: Presioni ishte mbi ne - Bota Sot
Idrizi: Presioni ishte mbi ne

Futboll

Idrizi: Presioni ishte mbi ne

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 17:19
Idrizi: Presioni ishte mbi ne

Pas ndeshjes, trajneri i Trepçës 89, Shpëtim Idrizi tha se skuadra e tij kishte presionin e tre pikëve.

“Presioni ishte mbi ne, pasi që Dukagjini nuk ka se çfarë të humbasë më. E kishim pritur një ndeshje të vështirë, por megjithatë futbollistët treguan përkushtim se mund ta rikthejnë rezultatin dhe këtë gjë e bënë, me ç’rast unë dua ti falenderoj për angazhimin.

Kjo fitore na ka krijuar një stabilitet momental, megjithatë na pret ende punë e madhe në vazhdim.

Ndeshja e radhës ndaj Feronikeli gjithashtu do të jetë një sfidë e vështirë, por ne do të udhëtojmë sikurse në çdo ndeshje për të treguar më të mirën tonë”, tha Idrizi për SSK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat