Kaq para u tubuan në ndeshjen Ballkani – Ferizaj, për shërimin e Jetlir Krasniqit - Bota Sot
Kaq para u tubuan në ndeshjen Ballkani – Ferizaj, për shërimin e Jetlir Krasniqit

Futboll

Kaq para u tubuan në ndeshjen Ballkani – Ferizaj, për shërimin e Jetlir Krasniqit

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 17:21
Kaq para u tubuan në ndeshjen Ballkani – Ferizaj, për shërimin e Jetlir Krasniqit

Fitore këtë ditë arritën tri skuadrave vendase, Ballkani, Trepça 89 dhe Gjilani, shkruan Olle.

Për Ballkanin ishte kjo fitorja e dytë më radhë në pranverë.

Në stadiumin e qytetit të Suharekës, ku edhe u zhvillua ky takim, prezent ishin mbi 1 mijë shikues.

E të gjitha të hyrat nga shitja e biletave për këtë takim, skuadra e Ballkanit ka vendosur t’i dhurojë për shërimin e Jetlir Krasniqit.

Plotë 2526 euro janë tubuar nga ndeshja e sotme, ku tashmë i janë dorëzuar edhe familjes së Jetlirit gjitha të hyrat, njofton faqja zyrtare e Ballkanit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat