Arsenali përmbys gjithçka, shënon edhe Aubameyang - Bota Sot
Arsenali përmbys gjithçka, shënon edhe Aubameyang

Futboll

Arsenali përmbys gjithçka, shënon edhe Aubameyang

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 18:19
Aubameyang

Arsenali ka përmbysur rezultatin kundër Evertonit në ‘Emirates’

Brenda pak minutave, Arsenali ka përmbysur gjithçka dhe po e mposhtë 2-1 Evertonin në ndeshjen që po zhvillohet në stadiumin ‘Emirates’.

Pak minuta pasi Eddie Nketiah shënoi një gol të bukur në minutën e 27’ për 1-1, ka realizuar edhe Aubameyang.

Ai realizoi për 2-1 në minutën e 33’, pas një super asisti nga ana e David Luiz.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat