Trajneri i Gjilanit: Nuk kisha asnjë lloj presioni - Bota Sot
Trajneri i Gjilanit: Nuk kisha asnjë lloj presioni

Futboll

Trajneri i Gjilanit: Nuk kisha asnjë lloj presioni

Më: 23 shkurt 2020 Në ora: 18:23
Mezani

Fitore këtë ditë arritën tri skuadrave vendase, Ballkani, Trepça 89 dhe Gjilani,

E trajneri i Gjilanit, Gentian Mezani pas ndeshjes tha:

“Ishte një fitore shumë e domosdoshme, pasi që vinim nga eleminimi nga Kupa, i cili ishte objektivi ynë dhe humbja në derbi. Një fitore shumë e rëndësishme që vjen në një moment të mirë për ne. Më pëlqeu me mënyrën se si skuadra i zgjidhi gjërat.

Apsolutisht nuk kisha asnjë lloj presioni. Ishte presion i zakonshëm sikurse në të gjitha ndeshjet tjera, pasi që ndeshjet mbarojnë dhe numri i pikëve që ke për të marrë zvogëlohen”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat