Frika nga koronavirusi, PSG – Dortmund luhet pa shikues! - Bota Sot
Frika nga koronavirusi, PSG – Dortmund luhet pa shikues!

Futboll

Frika nga koronavirusi, PSG – Dortmund luhet pa shikues!

Më: 9 mars 2020 Në ora: 14:01
Foto nga ndeshja

Njëra ndër ndeshjet kryesore të Ligës së Kampionëve do të luhet pa tifozë për shkak të rrezikut të koronavirusit.

Ndeshja e Ligës së Kampionëve mes Paris Saint- German dhe Borussia Dortmund do të luhet pa tifozë të mërkurën në mbrëmje.

Ndeshja do të zhvillohet pa tifozë shkaku i koronavirusit, pasi pas Italisë edhe Franca është një ndër vendet e prekura.

Kujtojmë që ndeshja e parë mes PSG-së dhe Dortmundit përfundoi 2-1, në të mirë të ekipit gjerman.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat