Kapiteni i Gjilanit: Me ndihmën e Skifterave mund t’ia arrijmë qëllimit - Bota Sot
Kapiteni i Gjilanit: Me ndihmën e Skifterave mund t’ia arrijmë qëllimit

Futboll

Kapiteni i Gjilanit: Me ndihmën e Skifterave mund t’ia arrijmë qëllimit

Më: 9 mars 2020 Në ora: 18:18
Ylber Kastrati

Kapiteni i Gjilanit, Ylber Kastrati thotë se skuadra e tij ka edhe 11 finale para vetës për të arritur synimin.

Gjilani po lufton për të dalë në Evropë si dhe për titullin kampion, pasi është vetëm tre pikë largë kreut të tabelës.

Sipas, Kastratit – Gjilani mund t’ia arrijë qëllimit me ndihnmën e “Skifterave”.

Gjilani ka mësuar kundërshtarët deri në fundin e Superligës së Kosovës dhe ka një orar jo shumë të vështirë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat