Ter Stegen, prioriteti i Barcelonës - Bota Sot
Ter Stegen, prioriteti i Barcelonës

Futboll

Ter Stegen, prioriteti i Barcelonës

Më: 9 mars 2020 Në ora: 19:30
Marc Andre Ter Stegen

Marc Andre Ter Stegen është prioriteti i skuadrës së Barcelona.

Barcelona është duke synuar të blindojë gardianin gjerman, duke rinovuar kontratën me të.

‘Sport’ shkruan  se Barca ka kontaktuar sërish me lojtarin, lidhur me rinovimin e kontratës.

Portieri gjerman ditë më parë raportohej se kishte njoftuar agjentin e tij se është i lumtur te Barca dhe se dëshiron qëndrimin.

Për këtë është njoftuar edhe drejtori sportiv i skuadrës, Eric Abidal.

Vlen të përmendet edhe fakti se Ter Stegen së fundmi është lidhur me një kalim të mundshëm te Chelsea.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat