Diagnistifikohet me koronavirus - Bota Sot
Diagnistifikohet me koronavirus

Futboll

Diagnistifikohet me koronavirus

Më: 10 mars 2020 Në ora: 14:37
Diagnistifikohet me koronavirus

Diagnistifikohet me koronavirus presidenti i Nottingham Foresi dhe Olympiacosit.

Në Greqi është prekur nga Covid-19 edhe një prej biznesmenëve më të mëdhenj.

Ai është presidenti i FC Olimpiakos, Vangjelis Marinaki.

Një ditë më parë, Olimpiakos njoftoi se ndeshjen për Europa league të së enjtes për eleminatorët 16 me Goulbs.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat