Pronari i dy gjigantëve evropianë është me koronavirus, e konfirmon vetë ai - Bota Sot
Pronari i dy gjigantëve evropianë është me koronavirus, e konfirmon vetë ai

Futboll

Pronari i dy gjigantëve evropianë është me koronavirus, e konfirmon vetë ai

Më: 10 mars 2020 Në ora: 15:25
Foto ilustrim

Vangelis Marinakis, pronari i klubeve të futbollit Olympiacos në Greqi dhe Nottingham Forest në Angli, ka njoftuar nëpërmjet rrjeteve sociale se është testuar pozitiv me koronavirus, njoftojnë mediumet e huaja të martën.

“Virusi i fundit më ka ‘vizituar’ mua dhe ndjehem i obliguar të njoftoj publikun. Ndjehem mirë dhe kam marrë gjitha masat e nevojshme dhe kam ndjekur instruksionet e mjekëve. Rekomandojë gjithë bashkëqytetarët e mi të bëjnë të njëjtën gjë. I uroj të gjithëve rikuperim të shpejt”, ka shkruar Marinakis.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat