Sabri Hashani ka një ditë të veçantë - Bota Sot
Sabri Hashani ka një ditë të veçantë

Futboll

Sabri Hashani ka një ditë të veçantë

Nga: K. G. Më: 20 mars 2020 Në ora: 15:12
Sabri Hashani ka një ditë të veçantë

Ish kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Sabri Hashani, sot ka një ditë pak më ndryshe, të veçantë.

Ai festoi 71 vjetorin e lindjes!

Hashani është prej kontribuuesve më të mëdhenj për futbollin e Kosovës. 

Ai me vitet ka qenë kryetar i FFK-së, nga viti 2000 e deri në 2008 dhe ka qenë shembull i punës së mirëfilltë edhe në ecjen e proceseve.

Hashani sot jeton me familjen e tij dhe një jetë të lumtur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat