Balotelli? - Bota Sot
Balotelli?

Futboll

Balotelli?

Më: 20 mars 2020 Në ora: 16:12
Balotelli?

Teksa kampionati është  i pezulluar për shkak të  Coronavirus-it, sulmuesi i Brescia-s, Florian Aye, ka dhënë një intervistë për France Football, në  të  cilën ka folur edhe për shokun e tij të skuadrës, Mario Balotelli.

“Mario është një djalosh i jashtëzakonshëm, i sjellshëm dhe bujar, nuk është ashtu si përshkruhet nga shtypi. Unë jam befasuar pozitivisht” 

“Në dhomat e zhveshjes, falë eksperiencës së tij, është një lider. Ka një talent të madh dhe është një njeri të cilit i pëlqen të qeshë dhe të argëtohet”, ka thënë Aye.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat