Dede me thikë në dorë - Bota Sot
Dede me thikë në dorë

Futboll

Dede me thikë në dorë

Më: 25 mars 2020 Në ora: 15:32
Dede me thikë në dorë

Dede me thikë në dorë: Mos rri kot, bëhu i dobishëm…

Si shumë njerëz të tjerë, edhe Nevil Dede është i detyruar të qëndrojë i izoluar në shtëpinë e tij për shkak të Koronavirusit.

Trajneri i Kombëtares U-19 po mundohet të bëjë diçka, në mënyrë që edhe koha në shtëpi të kalojë më shpejt dhe pa u mërzitur.

Pak ditë pasi postoi në rrjetet sociale duke pastruar shtëpinë e tij, Dede tashmë ka postuar një foto tjetër. Në foton e postuar së fundmi, shihet Dede me një thikë në dorë teksa po përgatit diçka për familjarët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat