Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati - Bota Sot
Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati

Futboll

Muriqi i nënshtrohet testit për koronavirus, ky është rezultati

Më: 25 mars 2020 Në ora: 19:54
Vedat Muriqi

Skuadra turke, Fenerbahce sot njoftoi se një lojtar dhe një zyrtar i skuadrës kanë rezultuar pozitiv me koronaviurs

Në Fenerbahçe luan edhe sulmuesi i Përfaqësueses së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili i ka bërë analizat për Covid-19.

Menaxheri i Muriqit ka deklaruar se prizrenasi ka rezultuar negativ në rezultatet e koronavirusit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat