Lukaku mendon për të ardhmen, nis kursin online - Bota Sot
Lukaku mendon për të ardhmen, nis kursin online

Futboll

Lukaku mendon për të ardhmen, nis kursin online

Më: 25 mars 2020 Në ora: 20:13
Romelu Lukaku

Sulmuesi i Inter-it, Romelu Lukaku, e di shumë mirë se çfarë do  të bëjë në të ardhmen, pasi t’i ketë varur këpucët në gozhdë.

Sipas Telegraph, ai ka nisur një kur oline për të marrë licencën e e trajnerit të UEFA-s bashkë me shokët e kombëtares Alex Witsel dhe Kevin de Bruyne.

Sulmuesi i Antonio Conte-s ka shkëlqyer në këtë sezon, duke shënuar 23 gola në 35 ndeshjet e luajtura me zikaltrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat