Milani do mbylljen e sezonit, Juventusi “memec”! - Bota Sot
Milani do mbylljen e sezonit, Juventusi “memec”!

Futboll

Milani do mbylljen e sezonit, Juventusi “memec”!

Më: 26 mars 2020 Në ora: 12:33
Maldini, Gazidis

Milani ka shprehur dëshirën ose ka zgjedhur alternativën për të mbyllur sezonin në këtë pikë dhe për të mos vazhduar më tej. Me kuqezinjtë janë bashkuar edhe Sampdoria, Genoa, Brescia dhe Interi, në mënyrë surprizë.

Sakaq, Lotito është kundër me Lazion e tij, duke u bashkuar me Roma, Sassuolo dhe Cagliari, pa harruar Napoli.

Deri tani, Agnelli është “memec” dhe Juventusi, që kryeson, ende nuk prononcohet, ashtu si edhe Atalanta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat