Ancelotti i fiksuar pas ylli të Realit, e kërkon me patjetër tek Everton! - Bota Sot
Ancelotti i fiksuar pas ylli të Realit, e kërkon me patjetër tek Everton!

Futboll

Ancelotti i fiksuar pas ylli të Realit, e kërkon me patjetër tek Everton!

Më: 3 prill 2020 Në ora: 11:29
Ancelotti

Një ndër lojtarët që ka mbështetur më shumë Carlo Ancelotti në periudhën e tij te Real Madrid ka qenë padyshim James Rodriguez, i cili pëlqehej shumë nga italiani.

Prej kohësh fantazisti ka humbur në “Bernabeu” dhe thuajse është zhdukur krejtësisht, pasi Zidane nuk e preferon. Kjo gjë ka sjellë edhe spekulime të shumta sa i përket të ardhmes së tij, që këtë verë është e sigurt që do të jetë larg Madridit.

James kërkohet nga Ancelotti, i cili duket i fiksuar pas tij dhe e kërkon me patjetër tek Evertoni për sezonin e ardhshëm. Bisedimet pritet të nisin mes dy klubeve dhe gjetja e marrëveshjes nuk pritet të jetë problem, me kolumbianin që sipas gjasave do ta shohim të ribashkohet me Don Carlon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat