Barcelona ka kryesimin në La Liga - Bota Sot
Barcelona ka kryesimin në La Liga

Futboll

Barcelona ka kryesimin në La Liga

Më: 8 maj 2020 Në ora: 14:53
Barcelona ka kryesimin në La Liga

Lionel Messi me bashkëlojtarë, gjatë kësaj jave u janë nënshtruar testeve për COVID-19, ku të gjithë kanë dalë negativ.

Pas këtyre rezultateve, lojtarët janë urdhëruar të dalin në stërvitje, duke pritur për vazhdimin e sezonit në La Liga.

Sipas trajnerit të Leganes, Javier Aguirre, La Liga do të fillojë më 20 qershor, dhe do të zgjas deri në fund të muajit korrik, diçka që ende nuk është konfirmuar zyrtarisht.

Barcelona, ka kryesimin në La Liga, me vetëm dy pikë më shumë se Real Madrid.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat