Real Madridi është favorit - Bota Sot
Real Madridi është favorit

Futboll

Real Madridi është favorit

Më: 10 maj 2020 Në ora: 13:21
Real Madridi është favorit

Real Madridi është duke shprehur interesim për sulmuesin e Arsenalit, Pierre-Emerick Aubameyang, transmeton zeri.info

Klubi madrilen dëshiron që Arsenali të marrë një vendim për të ardhmen e futbollistit para 15 qershorit, shkruan e përditshmja angleze “Mirror”.

Aubameyang ka kontratë me Arsenalin deri në qershor të vitit të ardhshëm dhe nuk pritet që të rinovojë.

Real Madridi është favorit për të nënshkruar me sulmuesin nga Gaboni.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat