Nesër do të zbarkojë në Milano

Futboll

Nesër do të zbarkojë në Milano

Më: 10 maj 2020 Në ora: 14:06
Nesër do të zbarkojë në Milano

Nesër do të zbarkojë në Milano.

Skuadra e Milanit ka dërguar thirrje te të gjithë futbollistët që të jenë në dispozicion të trajnerit të tyre, pasi që kanë filluar më stërvitjet individuale.

Në mesin e futbollistëve që do të bashkohen me “kuqezinjët” është edhe Zlatan Ibrahimoviçi, i cili sipas mediave italiane, pritet të zbarkojë në Milano gjatë ditës së hënë (11 maj).

Dhe siç janë procedurat e rregullta në Itali, sulmuesi suedez do të shkojë në karantinë, para se të bashkohet me ekipin në stërvitjet individuale dhe pastaj në ato në grup.

Mirëpo para se del në terrenin e gjelbër për stërvitje, Zlatan Ibrahimoviçi sërisht duhet ti nënshtrohet testeve për “Covid 19”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat