Në shtrat me një vajzë të zhveshur - Bota Sot
Në shtrat me një vajzë të zhveshur

Futboll

Në shtrat me një vajzë të zhveshur

Më: 14 maj 2020 Në ora: 15:46
Në shtrat me një vajzë të zhveshur

Jonathan dos Santos i vuri flakën Instagramit, jo për qëllimet e tij, por për një gafë që nuk i ka shpëtuar përdoruesve të internetit.

Futbollisti meksikan i Los Angeles Galaxy aksidentalisht postoi një foto të tij në shtrat me një vajzë të zhveshur.


Përpjekja për të fshirë menjëherë postin ishte e padobishme, pasi ja kapën identitetin e gruas.

Ajo është modelja Amanda Trivizas, shumë e njohur në Instragram me mbi 800 mijë ndjekës dhe me linja bombastike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat