Çmend motra e lojtarit të njohur

Futboll

Çmend motra e lojtarit të njohur

Më: 22 maj 2020 Në ora: 14:22
Çmend motra e lojtarit të njohur

Motra e sulmuesi çek Patrik Shik vijon të jetë protagoniste në rrjetet sociale.

Pavarësisht se së fundmi është bërë nënë duke sjellë në jetë një djalë, fama e saj ka ardhur në ngritje të vazhdueshme dhe tashmë numëron një numër mjaft të lartë ndjekësish në rrjetet sociale.

Kristina Shikova poston vazhdimisht foto “shumë të nxehta” në Instagramin e saj.

Image

Ndërsa jo rrallë është bërë pjesë edhe e fushatave publicitare të kompanive të modës, prej të cilave ka përfituar shuma goxha të majme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat