Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube të Premier League - Bota Sot
Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube të Premier League

Futboll

Ndizet gara për yllin e Zonjës, e duan edhe dy klube të Premier League

Më: 23 maj 2020 Në ora: 06:22
Juventus

Sulmuesi i Juventus-it, Gonzalo Higuain, mund të kthehet në Angli.

Argjentinasi pati një aventurë të shkurtër sezonin e kaluar te Chelsea para se të ndiqte trajnerin Sarri tek Juventus në përfundim të huazimit.

Sipas Tuttosport, Gonzalo mund të largohet përsëri nga Torino këtë verë.

Për të janë interesuar River Plate dhe DC United, por edhe dy klube të Premier League.

Wolves dhe Newcastle, gjithmonë sipas Tuttosport, duket se janë vënë në lëvizje për sulmuesin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat