Ky është urimi i veçantë i Shkodran Mustafit - Bota Sot
Ky është urimi i veçantë i Shkodran Mustafit

Futboll

Ky është urimi i veçantë i Shkodran Mustafit

Më: 24 maj 2020 Në ora: 16:21
Ky është urimi i veçantë i Shkodran Mustafit

Ky është urimi i veçantë i Shkodran Mustafit .

Në mesin e yjeve të futbollit të cilët nuk lanë pa e uruar Festën e Fitër Bajramit është edhe ylli i Arsenalit, Shkodran Mustafi.

Mustafi nuk heziton kurrë të postojë me familjen, ai edhe kësaj radhe ka postuar një fotografi së bashku me gruan dhe fëmijët e tij.

“Urime Festa e Fiter Bajramit. Me Fat, Shendet dhe Lumturi per ju dhe Familjet tuja”, ishte përshkrimi në fotografinë e Mustafit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat