Klubet londineze duan transferimin e yllit të Bournemouth - Bota Sot
Klubet londineze duan transferimin e yllit të Bournemouth

Futboll

Klubet londineze duan transferimin e yllit të Bournemouth

Më: 25 maj 2020 Në ora: 13:37
Ryan Fraser

Arsenal janë shumë të bindur se mund ta mposhtin Tottenhamin në garë për transferimin e yllit të Bournemouth, Ryan Fraser, shkruan ‘Daily Mail’.

26 vjeçari në fund të këtij sezoni do të jetë lojtar i lirë dhe ka qenë tejet I lidhur me një kalim tek Spurs.

Por, në garë për të kanë hyrë edhe Arsenal që tashmë ka marrë primatin ëpr transferimin e tij.

Fraser ka qenë lojtari më I spikatur i Bournemouth në dy sezonet e fundit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat