Publikohen formacionet zyrtare nga ndeshja Fortuna – Schalke, Valon Berisha në fushë nga minuta e parë

Futboll

Publikohen formacionet zyrtare nga ndeshja Fortuna – Schalke, Valon Berisha në fushë nga minuta e parë

Më: 27 maj 2020 Në ora: 19:43
Valon Berisha

Bundesliga vazhdon edhe sonte me ndeshjet e javës së 28-të, derisa në fokusin e audiencës kosovare padyshim se do të jetë përballja mes Fortuna Dusseldorfit dhe Schalkes 04.

Takimi fillon nga ora 20:30 dhe luhet në Duseldorf, por kjo ka pak rëndësi, pasi të gjitha ndeshjet zhvillohen pa praninë e fansave.

Valon Berisha luan nga minuta e parë për Fortunën, skuadër e cila aktualisht pozicionohet në vendin e 16-të në tabelë me vetëm 24 pikë.

Më poshtë, formacioni zyrtar i Fortunës me Berishën në përbërje. Ndeshja fillon nga ora 20:30.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat