Të pasmet bombastike - Bota Sot
Të pasmet bombastike

Futboll

Të pasmet bombastike

Më: 29 maj 2020 Në ora: 17:08
Të pasmet bombastike

Të pasmet bombastike.

Partnerja e Kristiano Ronaldos, Xhoerxhina Rodriguez, vazhdimisht ka treguar se është e dhënë pas ushtrimeve fizike dhe palestrës.

Bukuroshja seksi duket gjithmonë në superformë, teksa shpeshherë ka publikuar fotot provokuese duke u ushtruar nga palestra dhe shtëpia e saj.

Ajo numëron 18 milionë ndjekës në “Instagram”, ndërkohë që me foton e postuar së fundmi në i ka vënë “falkën” rrjetit, duke ekspozuar edhe njëherë të pasmet e saj bombastike, si gjithmonë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat