Di Maria përballet me probleme mendore

Futboll

Di Maria përballet me probleme mendore

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 14:03
Di Maria përballet me probleme mendore

Futbollistit argjentinas Angel di Marias nuk duket se i ka pëlqyer aspak karantina për shkak të pandemisë COVID-19.

Përkatësisht, futbollisti i Paris Saint-Germainit ka kohë që tregon disa shenja ankthi dhe depresioni.

Sipas “Le Parisien”-it, Di Maria është duke pasur probleme me gjumin që prejse ishin vendosur masat e kufizimit të lëvizjes.

Arsyeja është përfundimi i papritur i edicionit dhe mungesa e ndonjë obligimi.

Simptomat e shpeshta kanë shqetësuar familjen e tij, derisa gruaja e Di Marias thotë se ai nganjëherë sillet sikur një “mumje që endet nëpër shtëpi”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat