Futbollistët e Drenicës dezinfektohen para hyrjesë në ‘Fadil Vokrri’ - Bota Sot
Futbollistët e Drenicës dezinfektohen para hyrjesë në ‘Fadil Vokrri’

Futboll

Futbollistët e Drenicës dezinfektohen para hyrjesë në ‘Fadil Vokrri’

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 17:15
Futbollistët e Drenicës dezinfektohen para hyrjesë në ‘Fadil Vokrri’

Futbollistët e Drenicës dezinfektohen para hyrjes në ‘Fadil Vokrri’

Sot në ‘Fadil Vokrri’ do të luhet ndeshja e parë pas tre muajsh në futbollin e Kosovës në mes të Prishtinës dhe Drenicës.

Kurse, pak minuta më parë futbollistët ‘kuqezi’ të Drenicës kanë mbërritur në kryeqytet.

E në hyrje të ‘Fadil Vokrrit’, të gjithë futbollistët dhe stafi i klubit drenicas janë dezinfektuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat