Klopp nervozohet me sjelljen e anglezëve: Veproni si gjermanët! - Bota Sot
Klopp nervozohet me sjelljen e anglezëve: Veproni si gjermanët!

Futboll

Klopp nervozohet me sjelljen e anglezëve: Veproni si gjermanët!

Më: 2 qershor 2020 Në ora: 22:02
Jurgen Klopp

Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka folur në lidhje me masat e marra në Angli për shkak të COVID-19. Numri një i stolit ka folur për veshjen e maskave dhe dorezave për t’u mbrojtur.

“Ne po veshim maska dhe nuk e kuptoj pse nuk i vendosin të gjithë në Angli. Kjo duhet të ndodhë sidomos në zona të mbyllura, të gjithë duhet të veshin maska dhe doreza.

“Nuk e kuptoj se pse nuk ndodh këtu diçka e tillë, sepse po ndihmon shumë në Gjermani. Nuk jam ekspert në këtë fushë, por diçka e tillë ka ndihmuar shumë popullin gjerman”, – tha numri një i “Redsave”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat