Përdhunimi i 15-vjeçares, Balotelli publikon foton nga Tirana dhe jep mesazhin e fortë - Bota Sot
Përdhunimi i 15-vjeçares, Balotelli publikon foton nga Tirana dhe jep mesazhin e fortë

Futboll

Përdhunimi i 15-vjeçares, Balotelli publikon foton nga Tirana dhe jep mesazhin e fortë

Më: 6 qershor 2020 Në ora: 08:01
Mario Balotelli

Ngjarja e 15 vjeçares që u përdhunua nga roja i shkollës ka tërhequr vëmendjen e lojtarit italian Mario Balotelli.

Image

“Super Mario” është solidarizuar me viktimat e përdhunimit si dhe me demonstruesit që ngritën zërin kundër ngjarjes dhe fenomenit të dhunimit seksual të femrave në Shqipëri.

“Ndal çdo lloj forme të dhunës!”, shkruan Baloteli në “Instagram”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat