Bayern – Frankfurt, shënohen dy gola për pesë minuta - Bota Sot
Bayern – Frankfurt, shënohen dy gola për pesë minuta

Futboll

Bayern – Frankfurt, shënohen dy gola për pesë minuta

Më: 10 qershor 2020 Në ora: 23:55
Ilustrim

Janë shënuar dy gola në pesë minuta në ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Gjermanisë në mes të Bayernit dhe Eintrachtit të Frankfurtit.

Fillimisht mysafirët barazuan rezultatin me golin e shënuar nga Da Costa në minutën e 70-të.

Pesë minuta më vonë, Bayerni riktheu avantazhin me golin e Robert Lewandowskit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat