Totti bën goditjen e parë - Bota Sot
Totti bën goditjen e parë

Futboll

Totti bën goditjen e parë

Më: 11 qershor 2020 Në ora: 14:27
Totti bën goditjen e parë

Totti bën goditjen e parë si zbulues, bëhet menaxher i talentit 16-vjeçar të Interit.

Simone Bonavita ka një të ardhme në Serie A. Mesfushori i lindur në vitin 2004 ka bindur Francesco Tottin me cilësitë e tij, duke bërë që ish-numri 10 i Romës ta përfshijë në skuadrën e talenteve që ai menaxhon.

Lojtari i ri i Interit, në fakt është goditja e parë e agjencisë së tij zbuluese.

Kohët e fundit legjenda e Romës ka filluar aventurën e tij të re si menaxher, me dëshirën për t’u përqëndruar shumë te të rinjtë, për t’i bërë ata të rriten dhe të arrijnë në Serinë A.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat