Dëmtohet Llapit – referi Kosumi ia fal një gol Drenicës

Futboll

Dëmtohet Llapit – referi Kosumi ia fal një gol Drenicës

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 17:53
Pamje nga ndeshja

Skuadra e Drenicës ka arritur të shënoj golin e dytë kundër Llapit.

Por, goli i dytë në fakt nuk ekzistoj edhe pse referi Besfort Kosumi e referoi si të qenë.

Shillova goditi me kokë, por Nava e ndaloi dhe nuk e lejoi që ta kaloj vijën e portës.

Në fotografitë më poshtë shihet se topi nuk e kaloi vijën, por Kosumi mendoj që sihte gol i rregulltë.

Portieri Nava u ndëshkua me karton të verdhë për protesta.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat