Bayern dhe Barcelona arrijnë marrëveshjen për yllin - Bota Sot
Bayern dhe Barcelona arrijnë marrëveshjen për yllin

Futboll

Bayern dhe Barcelona arrijnë marrëveshjen për yllin

Më: 18 qershor 2020 Në ora: 16:29
Bayern dhe Barcelona arrijnë marrëveshjen për yllin

Bayern dhe Barcelona arrijnë marrëveshjen për yllin.

Barcelona është shprehur e gatshme për zgjatjen e huazimit të Philippe Coutinho-s te Bayern Munich deri në përfundimin e Champions League.

Sipas Sky, fantazisti brazilian do të qëndrojë në Bavari përtej 30 qershorit, në pritje që klubi gjerman të vendosë ta blejë ose jo përfundimisht lojtarin.

Ish-ylli i Liverpool-it dhe Inter-it është kthyer të stërvitet me skuadrën pas operacionit në kavilje dhe mund të luajë disa minuta në dy ndeshjet e fundit të Bundesliga-s.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat