Videoja emocionuese që tregon 30 vitet “e vuajtura” deri te titulli për Liverpool - Bota Sot
Videoja emocionuese që tregon 30 vitet “e vuajtura” deri te titulli për Liverpool

Futboll

Videoja emocionuese që tregon 30 vitet “e vuajtura” deri te titulli për Liverpool

Më: 27 qershor 2020 Në ora: 09:46
Liverpool

“Bleacher Report”, me rastin e fitores së titullit kampion nga ana e Liverpool pas 30 vitesh, publikoi një video shumë emocionuese.

Në klipin që titullohet “Udhëtimi i gjatë drejt titullit” dhe që zgjat 90 sekonda.

 Tregohet jeta e një fëmije që rritet duke parë dështimin e Liverpool sezon pas sezoni, deri në momentin kur “The Reds” fitojnë titullin. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat